psk-bahar-cemre-celik

Psk.Bahar Cemre Çelik

Psikolog
Mail: info@naisapsikoloji.com
Telefon: 0216 575 68 35

Hakkımda

Tokat Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi’nden bölüm birincisi olarak mezun olmuştur. Ardından Yeditepe Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Lisans Programına (İngilizce-%50 ÖSYM Bursu ile) başlamış ve 2020 yılında mezun olmuştur.

Lisans eğitimi sürecinde klinik alanda deneyimini artırmak amacıyla Medical Park Tokat Hastanesi’nde stajını yapmıştır. Burada gözlem yapmış ve vaka analizlerine katılmıştır.

Alanıyla ilgili çeşitli seminer ve eğitimlere katılmıştır. Naisa Psikolojik Danışmanlık Merkezi tarafından verilen Klinik Uygulama Ağırlıklı Mesleğe Hazırlık Staj Programına katılmış, aldığı teorik eğitimden sonra izin alınan danışanlar ile ön görüşmeler yaparak iki ay staj yapmıştır.

Şu anda Naisa Psikoloji bünyesinde Eğitim Koordinatörü olarak çalışmaktadır.

 

Aldığı Eğitimler

  • Klinik Uygulama Ağırlıklı Meslek Eğitimi (Yetişkin Psikopatolojileri, Depresyon Tedavisine Giriş, Panik Bozukluk Tedavisine Giriş, Obsesif Kompulsif Bozukluk Tedavisine Giriş, Yetişkinlerle Klinik Görüşme Teknikleri, Bilişsel Davranışçı Terapiye Giriş, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapiye Giriş, Çift Terapisinde Temel İlkeler ve Yaklaşımlar)- Naisa Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi
  • Etkili İletişim Stratejileri ve Beden Dili- İstanbul İşletme Enstitüsü
  • «Cinsel Mitler: Doğru Bilinen Yanlışlar»- Yeditepe Üniversitesi Women in Business Kulübü
  • Yetişkinlerde Klinik Görüşme Teknikleri- PsikoTerap-İST Eğitim ve Danışmanlık Merkezi
  • Kişilik Bozukluklarında Psikoterapi Eğitimi- PsikoTerap-İST Eğitim ve Danışmanlık Merkezi